16 Mt. Motor Yat Kiralama

Tedarikçi : Yacht Tour Company 5000,00 Satın Al

Açıklamalar

Program

        Otellerden alınış ve Setur Marina'ya transfer 

        Yat gezisi

         Setur Marina'dan ayrılış ve otellere transfer

 

Fiyata dahil

Otel - Marina - Otel transferler

 yat kira bedeli

Geçerli istikamet için kullanılacak mazot

Yattaki yemekler ve soft içecekler

Kaptan, aşçı ve servis garsonu

 

Fiyata dahil değil

Alkollü içecekler

İstikamet dışı gezi için harcanacak mazot

Bahşişler

 

Açıklama

Yeşil ve mavinin buluştuğu, dünyanın en güzel koylarının olduğu Antalya - Kemer - Faselis rotasında unutulmaz bir yolculuk için tercih edeceğiniz 16mt. uzunluğunda ve 4,7 mt. genişliğinde, 260 hp motor ve 15 deniz mili maksimum hızyla bu fiber motor yat; 1 master kabin, 1 misafir kabin, 1 salon, wc, duş ve 1 küçük ama yeterli mutfak, güneşlenme için ön tarafta bir dek, plazma TV ve müzik sistemine sahiptir. 2-6 kişilik gruplarınız için güzel bir seçenektir.

Rota üzerinde sıçan adası, balıkçı limanı, küçük ve büyük çaltıcak koyları, beldibi, göynük ve kemerin birbirinden güzel 5 yıldızlı otelleri, kemer limanı, ayışığı parkı ve plajı, cennetten bir köşe faselis koyu ve antik kenti, adrasan ve olimpos plajları ve 3 adalar olma üzere son derece zengin bir yelpazede seyahat edersiniz. Bunların dışında karayolu ulaşımı olmayan bakir koyların berrak sularının tadını çıkarabilirsiniz. 

 

Aklınızda olsun

Tüm gün güneş altında olacağınız için cilt yapınıza uygun güneş kremleri, yüzmeye uygun kıyafetler, varsa çocuklarınız için yüzme simit, koluuk vs. yardımcı eşyalarınızı, fiyata dahil olmayan hizmeter için eksta para ve anılarınız için fotoğraf makinesi almayı unutmayın.

Özel kutlama, eğlence veya aktiviteler için özel içecek konsepti, balayı setup, party setup, dalış takımı, olta takımı vs. talepleriniz extra ücret karşılığında sunulur.

Lütfen unutmayın! yat kiralama hizmetinin sunulacağı günden 72 saat önceki iptallerde toplam tutarın %50'si iade edilir. Daha sonra yapılacak iptallerde ödeme iadesi yapılmaz. Hava ve deniz muhalefeti ile tedarikçi tarafından yapılan iptallerde toplam tutarın tamamı iade edilir.