Rafting - Tüm Gün

Tedarikçi : Novaraft 202,00 Satın Al

AÇIKLAMALAR

Antalya Köprülü kanyonda hem çocuklar hem de yetişkinler için tam gün macerası

Lokasyon       : Antalya - Köprülü Milli Parkı 
Rehberlik       : Eng. Deut. Tur.
Süre               : 8 - 10 ssat
Kim için          : Tüm yetişkinler ve çocuklar. 6 yaştan büyük çoçuklar için.

 

PROGRAM

08:30 - 10:30          Otellerden alınış ve Köprülü kanyonu rafting alanına hareket

10:30 - 11:15          Raft ve kişisel koruyucu donanımlar hakkında bilgilendirme

11:15 - 11:35          Başlangıç noktasına hareket

11:35 - 13:00          Tur başlangıcı ve ilk parkur geçişi

13:00 - 13:30          Yüzme ve dinlenme molası

13:30 - 14:30          İkinci parkur geçişi

14:30 - 15:30          Öğlen yemeği

15:30 - 16:00          Tur videosunun gösterimi.

16:00 - 18:00          Köprülü kanyondan ayrılış ve otellere hareket

FİYATA DAHİL

Otel alınış

Rehberlik

Öğle yemeği

Transferler

FİYATA DAHİL OLMAYAN

Öğle yemeği esnasındaki içecekler.

Kişisel harcamalar

Bahşişler

AÇIKLAMALAR

Köprülü kanyonu milli parkı Antalya'nın en iyi korunmuş cazibe alanalrından biridir. Bu tur ile milli parkın sunduğu tüm güzelliklerden örnekler görebilirsizin.

Katılımcılara turun akısı ve Rafting hakkında gerekli bilgiler verilir. Daha sonrasında Rafting ekipmanları ve donanımları verilir.Can yelegi, kask, kürek …vs malzemelerini giyinen katılımcılar otobüslerle Rafting turu start noktasına hareket ederler.İlk parkurda “First Shock”, "Halfmoon",  “Monster’s Mouth”, ” Rodeo”, " Angel’s Fall " gibi rapidleri de içeren 7 km’lik ilk parkur geçilir.Bu sırada uygun yerlerde botla (karaya çıkmadan) çesitli oyunlar ve animasyonlar yapılır.Irmagın takriben yarısına denk gelen noktada botlar kenara çekilir. Burada bir dinlenme molası verilir. Aynı noktada kimi katılımcılar dinlenmeyi tercih edebilecegi gibi kimi katılımcılarda müthis bir deneyim yasayacakları “Body-Rafting” yani dalgaların içinden botsuz olarak sadece can yelegiyle yüzerek geçmeyi deneyebilirler. Hiçbir riski olmayan bu aktivitenin belki de turun en heyecanlı kısmı olması muhtemeldir

“Washingmachine”,”Roulette”,”Bugy-Bugy”,”Devil’s Hole” …vs gibi adrenalini, heyecanı üst düzeye çıkaran rapidleri içeren ikinci parkur geçilir. Bu sırada uygun yerlerde botla (karaya çıkmadan) çesitli oyunlar ve animasyonlar yapılır. Tur, sabah malzemelerimizi aldıgımız yerde sona erer. Katılımcılar kendilerini bekleyen Otobüslerinden kuru giysilerini alırlar. Arzu edenler için sıcak su dus imkanı vardır. Sonrasında nehir kenarındaki restoranımızda günün tüm yorgunlugunu üzerinizden atacak açık büfe yemek servisi ile tur tamamlanmıs olur.

Tüm tur boyunca filme alınan ve fotograflanan katılımcılara restoranımızda turun filmi gösterilir ve isteyenlere satısı yapılır. Bu sırada arzu edenler için yemek servisi devam eder.

Aklınızda olsun!

Doğa ile iç içe olacağınızı deikkate alarak sağlam ve rahat ayakkabı ve kıyafet tercih etmeyi, şapka ve koruyucu güneş kremi bulundurmayı, rafting ve yüzme molaları için mayonuzu, kişisel harcamalar için ektra para almayı ve anılarınızın kalıcı olması için fotoğraf makinenizi, varsa aksiyon kameranızı getirmeyi unutmayın.

Önü kapalı ayakkabı tercih ediniz.Tercihen 5 € ya satılmaktadır.Yedek kıyafet ve havlu getirmeyi unutmayın.

 Lütfen unutmayın! Bu tur için minimum katılımcı sayısı 10'dur. Yeterli sayının toplanmaması halinde tur iptal edilir ve 24 saat öncesinde size bilgisi verilecektir.Turu satın alan tarafından yapılan 72 saat önceki iptallerde toplam tutarın %50'si iade edilir. Daha sonra yapılacak iptallerde ödeme iadesi yapılmaz. Tedarikçi tarafından yapılan iptallerde toplam tutarın tamamı iade edilir.