4x4 Off Road & Rafting Combo

Tedarikçi : Novaraft 400,00 Satın Al

AÇIKLAMALAR

Macera tutkunları için Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda arazi araçlarını ve rafting heyecanını birleştiren tam gün aktivitesi.

Lokasyon             : Antalya - Köprülü Kanyon Milli Parkı

Rehberlik             : İng.Alm.Tur.

Süre                     : 8 - 10 saat

Kim İçin               : Yetişkinler ve 6 yaş üzeri çocuklar için

 

PROGRAM

08:00 - 10:00          Otellerden alınış ve Köprülü mevkine hareket         

10:00 - 10:15          Rota ve araçlar hakkında bilgilendirme

10:30 - 13:30          Köprülü Kanyon Milli Parkı ormanlarında ve stabilize yollarda jip safari

13:30 - 14:00          Köprülü çay yüzme molası

14:00 - 14:30          Öğle yemeği

14:30 - 16:30          Rafting

16:30 - 17:00          Profesyonel foto ve video tanıtım

17:00 - 18:30          Köprülü mevkinden ayrılış ve otellere transfer

 

FİYATA DAHİL

Otel alınış

Transferler

Öğle yemeği

 

FİYATA DAHİL OLAMAYAN

Öğle yemeği esnasındaki içecekler.

Öğle yemeği haricindeki yeme - içme

Kişisel harcamalar

Bahşişler

 

AÇIKLAMA

On kişiye kadar varan kapasitelerdeki jeep seçeneklerimizle büyük gruplar için en ideal kombine turlarımızdan birisi Jeep & Raft’ tır. Jeep Turlarımızda 10 kişilik Land Rover arazi araçları kullanmaktayız. Land Rover araçlar da mutlaka bizden bir sürücü olmakta diğerlerini kendiniz sürebilmektesiniz. Her grupta, sürücüler ve rehberler ile birlikte olası mekanik müdahaleler için teknik ekip hazır bulunmaktadır. Jeep Safari güzergâhı çoğunlukla off-road olarak bilinen toprak yollarda ve dağlık arazi de seyreder. Katılımcılar Taşağıl, Çardak ve Sağırin köyleri üzerinden geçerek heyecan ve macera dolu bir yolculuktan sonra Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisindeki Novaraft tesisine varırlar. Burada nefis bir öğle yemeği ziyafetinden sonra katılımcılar botlarına atlayarak kendilerini Köprüçay’ın serin sularına bırakırlar.

Kaymaz köyü içindeki Kemal’s Cafe’de bölgelerden gelen araçlar buluşur. Katılımcılara günün ve jeep turunun akışı hakkında gerekli bilgiler verilir. Daha sonrasında grup araçlara göre küçük ekiplere bölünür. Araçlarına binen katılımcılar Çardak – Sağırin – Beşkonak rotasında hareket etmek üzere hazırdır.

Jeeplerine binen misafirler konvoy halinde dağlık araziye ve Köprülü Kanyon Milli Parkı’na doğru yola çıkarlar. Bu etapta kimi zaman ormandan kimi zamanda stabilize yollardan geçilir. Güzergah boyunca fotoğraf ve yüzme molaları verilir. Yaklaşık 3 saat süren jeep turunun ardından tüm araçlar Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisindeki rafting kampına varırlar. Son derece maceralı, eğlenceli ve bir o kadarda tozlu geçen off-road yolculuğundan sonra katılımcılar yarım saat Köprüçay’ın serin sularında yüzme molası yaparak serinlerler hemen sonrasında da ırmak kenarındaki restoranımızda nefis öğle yemeği ile sabah kaybettikleri enerjiyi rafting turundan önce tekrar kazanırlar.

Öğle yemeğinden sonra katılımcılar rafting rehberleri tarafından tur hakkında bilgilendirilirler ve her katılımcı rafting için gerekli olan canyeleği, kask, kürek vs malzemelerini alarak rafting turu için start noktasına hareket ederler. Yaklaşık olarak 2,5 / 3 saat süren bu turda katılımcılar Köprüçay ırmağının coşkun sularında sırılsıklam bir macera yaşarlar. Rafting turunu bitiren grup duşunu alır, üzerini değişir ve isteğe bağlı olarak çekilen tur videosunu izledikten sonra Novaraft tesisinden, sabah geldikleri minibüslerle otellerine doğru yola çıkarlar.

Aklınızda olsun!

Doğa ile iç içe olacağınızı dikkate alarak sağlam ve rahat ayakkabı ve kıyafet tercih etmeyi, şapka ve koruyucu güneş kremi bulundurmayı, nehir bot turu ve yüzme molaları için mayonuzu, kişisel harcamalar için ektra para almayı, araç kullanmak isterseniz en az 5 yıllık ehliyetinizi ve anılarınızın kalıcı olması için fotoğraf makinenizi getirmeyi unutmayın.

Spor ayakkabı tercih edin.Havlu ve yedek kıyafet getirmeyi unutmayın. 

Lütfen unutmayın! Bu tur için minimum katılımcı sayısı 10'dur. Yeterli sayının toplanmaması halinde tur iptal edilir ve 24 saat öncesinde size bilgisi verilecektir.Turu satın alan tarafından yapılan 72 saat önceki iptallerde toplam tutarın %50'si iade edilir. Daha sonra yapılacak iptallerde ödeme iadesi yapılmaz. Tedarikçi tarafından yapılan iptallerde toplam tutarın tamamı iade edilir.